Tuesday, February 9, 2010

Во врска со пенисот сакам да кажам за ...

Сексот е продава пример поверојатно дека ќе кликнете на овој линк него ли на други линкови, бидејќи содржи зборчето пенис. Јеа, голем, сочен пенис кој блуе сперма и влажна, топла вагина. О јеа вашите соништа ќе се остварат може ќе прочитате нешто сочно, нечија исповед за тоа како се исрал во гаќи додека свршувал, дека го ебел женетиот шеф. Хел јеа читај го ова серко: ТИ СИ СЕРКО ! Прекини да дркаш и свршаваш на зборчињата пенис и пичка. Има попаметни работи од тоа . Да тоа е дел од животот но не целиот ебан твој живот. Ти го спуштив курот супер , сеа почни да мислиш со горната глава а не на цицки, пички, сперми и курови. Ко за почеток почни да гледаш низ прозорецот гледаш колкава убава слика има од соседниот ѕид од кој паѓа фасадата. Глупердо една не прави се како што ќе ти речам јас. Не биди бот ебате . Почни да мислиш со својата глава а не половиот орган. Почни да размислуваш. Не како до бесплатно порно, не тоа што прави комшијата, не некоја сочна приказна да чуеш . Мисли ! Тоа е процес кога ти седиш и почнуваш да го користиш мозокот за продуктивни цели во твојот живот, нажалост сеуште не напишале упатство за употреба на човечкиот мозок. О да имам вести за тебе нема да живееш вечно за да го трошиш животот на сочни приказни, web cam sex со малолетнички и дркање на порки океј?! Пошто ќе се разбудиш како 40 годишник на кој не му се дига на секси плавуша ни на lap dance и кој има ужасна жена , лоша работа и со мрзи животот. И нема никакви спомени освен сочната приказна за тоа како некоја се ебела и како имал епски скор на дота и вов . WOW како живот си имал дркаџијо .

Честитки сте просветлени сеа одете и спасете го ебаниот свет од самите себе си . Убиј те се !

2 comments:

 1. Колку само феминистички беше текстов...
  И колку си ти само против мажите...
  ОК зборуваш за машкиот пол и го критикуваш преку неговиот полов орган.
  Можеби некои машки се такви...мислат само со пенисот(глупави, недоделкани, без цел во животот и без почит кон жените).
  Но што е со женскиот пол, да не мислиш дека е нешто многу подобар од машкот? Ако така мислиш се лажеш.
  Има многу глупави шмизли што се преправаат дека се интелектуалки.
  Знаеш, секоја приказна си има повеќе аспекти на гледање. А твојот аспект си има 2 приказни за раскажување...
  Погледни преку рамото и можеби ќе видиш за што зборувам.

  ReplyDelete
 2. ne se odnesuva za mazite има таму некаде поента препрочитај јави се кога ќе сватиш

  ReplyDelete